Co wyróżnia Kelpak?

Odpowiedzialne rolnictwo i dobre plony

Kelpak – to naturalny wyciąg z alg Ecklonia maxima ze szczególnie korzystną zawartością naturalnych fitohormonów roślinnych. Kelpak zawiera auksyny, cytokininy, alginiany, brassinosteroidy, gibereliny, florotaniny (Eckol), poliaminy. Fitohormony te działają na roślinę stymulująco, wymuszając naturalne i pożądane reakcje fizjologiczne. Kelpak zwiększa masę korzeni, zmniejsza podatność roślin na stres, polepsza procesy zapylania, podnosi jakość i ilość plonu, a wreszcie zwiększa wartość przechowalniczą tegoż plonu.

opryskiwacz

Wyjątkowy surowiec

Świeżo zebrane algi Ecklonia maxima.

Czytaj więcej…

Cold Cellular-Burst Technology

Metoda produkcji zachowuje delikatne związki zawarte w sokach roślinnych alg.

Czytaj więcej…

Rotacyjne żniwa

Jednolity wiek alg gwarantuje zawsze ten sam skład i właściwą aktywność biologiczną surowca.

Czytaj więcej…

Efektywne działanie

Zwiększa plon i polepsza jego jakość przez usprawnienie procesów fizjologicznych w roślinach

Czytaj więcej…

Co wyróżnia Kelpak?

Korzyści udowodnione naukowo

Kelpak jako jedyny biostymulator z alg zbiera się z użyciem ścisłych procedur naukowych, a jego skład jest kontrolowany i zawsze taki sam. Koncentrat z alg produkujemy z użyciem zastrzeżonego procesu ekstrakcji zwanego Cold Cellular-Burst (rozsadzania komórek na zimno). Pozwala on na wyizolowanie unikalnych molekuł znajdujących się w algach. Wciąż prowadzone na całym świecie badania naukowe dowodzą tego, że Kelpak zwiększa zdrowotność różnorodnych upraw oraz jakość i wielkość ich plonów. Za naszą technologią stoi ponad czterdzieści lat wymiernych korzyści dla rolników stosujących biostymulator z alg Kelpak w ponad 70 krajach.

Badania naukowe dowodzą, że biostymulator Kelpak poprawia wzrost korzeni, zwiększa zdrowotność roślin i polepsza pobieranie składników odżywczych. Nadto znacząco wpływa na rozwój łagiewki pyłkowej. Dlatego prócz upraw rolniczych wyśmienicie nadaje się także w sadownictwie i w uprawach warzyw. Dzięki wsparciu procesów kiełkowania i owocowania, Kelpak zapewnia rolnikom większe plony i większy zwrot z inwestycji.

Wsparcie rozwoju rolnictwa

Naszą misją jest zrozumienie potrzeb rolników. Programy nawożenia Kelpakiem opracowujemy już 40 lat, zapewniając rolnikom optymalne korzyści ze stosowania produktu. Zalecane dawki i okresy stosowania Kelpaku zostały wypracowane i sprawdzone przez naukowców, by dawały gwarancję korzyści na różnych etapach rozwoju poszczególnych upraw. Dajemy rolnikom wyjątkową i trwałą przewagę. Wspieramy także polskie rolnictwo, w tym sady i warzywa!

pomoc w rozwoju kelpak